PIEVIENOJIES!

2010. gada 15. aprīlī ir dibināta biedrība minimania.lv, lai organizētu kvalitatīvus MINI pasākumus un piedāvātu līdzdalību citos MINI pasākumos visā pasaulē, kā arī veicinātu komunikāciju MINI īpašnieku un mīļotāju vidū.

Esi laipni aicināts kļūt par biedrības biedru, tāpēc nosūti aizpildītu šo ANKETU! Atbildēsim iespējami drīz.

Katrs jauns biedrs dāvanā saņem :Kluba biedrs, pie oficiālā kluba partnera Zviedrijas servisa tīklu uzņēmuma Latvijā AUTOEKSPERTS, saņem 30% atlaidi rezerves daļām, 15-20 % aksesuāriem no Thule, Webasto, Kamasa-Tools, Calix, Hella, Liqui Moly, u.c. Servisa pakalpojumu veikšanai maksa par stundu ir 21 euro (ieskaitot PVN). Kluba biedra priekšrocības darbojas kā privātpersonai, tā uzņēmumam. Turklāt, izmantojot šīs privilēģijas Tu vari remontēt ar citus, savas ģimenes auto, iepriekš reģistrējot tos e-pastā mini@minimania.lv Tajā sūti auto marku, modeli, ražošanas gadu un reģistrācijas numuru.

Vismaz četras reizes gadā kluba biedri saņem iespēju izbaudīt Mini atmosfēru, sarunas, azartu un ātrumu kopīgos sarīkojumos. To saraksts redzams Mini jaunumu sadaļā un mūsu Facebook profilā. Turklāt, kluba biedriem tiek piemērotas atlaides festivāla Baltic Mini challenge dalības maksas un aksesuāru iegādei.

PIETEIKUMA ANKETA (SPIED ŠEIT)

GODA KODEKSS (SPIED ŠEIT)

STATŪTI (SPIED ŠEIT) 

0
© minimania.lv 2018     
E-pasts: mini@minimania.lv

 .