MINIMANIA.LV DRAUGI

Minimania.lv draugu lokā ir tikai labākie sabiedrotie, kuri palīdz realizēt aktīvu sezonu un apbalvo minimānus ar noderīgām balvām un dāvanām, bet arī savas jomas profesionāļi! Iepazīsties ar viņiem tuvāk!

DUS ASTARTE-NAFTA

Aktīvākie un viesmīlīgākie Minimania.lv braucienu starta punktu nodrošinātāji, allaž pacienājot ar gardām kafijām, uzņemot savā DUS teritorijā un iepriecinot biedrus ar atlaižu kartēm.

AUTORIEPU NAMS

Katram biedrības Minimania.lv biedram ir iespēja par īpašām cenām iegādāties riepas savam Mini. Tas ir iespējams tikai ar tik pretimnākošiem auto riepu speciālistiem kā Autoriepu nams.

BM INCHCAPE

Katras labas draudzības pamatā ir abpusējas simpātijas, tāpēc prieks dalīties šajā draudzībā ar BM Inchcape, kurā viesojamies, lai uzsāktu aktīvos braucienus, kā arī pasākumos varam pasniegt BM Inchcape sagādātās Mini dāvanas minimāniem.

DABAS DIMANTI

Ar dabas spēku, veselīgumu un pievienoto mīlestību apveltīti gardumi regulāri nonāk minimānu rokās - tās ir Dabas Dimantu pasakaini gardās kūkas, kuras iepriecina doties tuvos un tālos braucienos kopā!

CARE CLINIC

Katram Mini ir jābūt mirdzošam ne vien no ārpuses, bet arī iekšpuses. Ar Care Clinic profesionālo pieskārienu Tava Mini salonam, turpmāk iesēsties savā Mini būs vēl lielāks kaifs.

BURKA & LEDUS

Pikantākie sadarbības partneri, kuri radīja pirmo Minimania.lv pārtikas produktu - čili mērci MINI MANGOMĀNIJA, kā arī regulāri nodrošina orientēšanās uzvarētājus ar pikantām dāvanām.

Pirkumu grozs