Par Minimania.lv

Biedrība “Minimania.lv” ir dibināta 2010. gada 15. aprīlī ar mērķi organizēt kvalitatīvus MINI pasākumus, piedāvātu līdzdalību citos MINI pasākumos visā pasaulē, koptu MINI dzīvesveidu un veicinātu komunikāciju MINI īpašnieku un mīļotāju vidū. Līdz šim Minimania.lv visus šos nospraustos mērķus ir izdevies realizēt ar lieliskiem panākumiem, ik gadu pulcējot vienuviet arvien lielāku Mini īpašnieku skaitu.

Ik gadu organizējam aptuveni 4-6 aktīvus izbraucienus, kuros apskatām un apmeklējam skaistākās Latvijas pilsētas un vietas, lai kuplinātu minimānu interesi par skaistumu tepat mums apkārt. Minimania.lv biedri ir devušies tuvākos un tālākos braucienos arī ārpus Latvijas robežām – Latvijas Mini entuziasti ir pabijuši Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Spānijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā un vēl daudzās citās Eiropas valstīs.

Katru gadu 26. augustā Mini svin pirmā Mini noripošanu no konveijera jeb savu dzimšanas dienu. Arī Minimania.lv to atzīmē, ik gadu dodoties īpašā svētku braucienā, kopā svinot Mini vārdu, ēdot svētku kūku un pulcējot ne vien lokālos Mini entuziastus, bet arī viesus no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Baltkrievijas un Skandināvijas valstīm.

BALTIC MINI CHALLENGE

Latvijas Mini īpašnieku un cienītāju klubs „Minimania.lv” turpina 2010. gadā Lietuvā, Kauņā, kluba „Minipeople.lt” aizsākto ātruma festivālu BALTIC MINI CHALLENGE.

Kopš 2011. gada sportiskā pasākuma daļa veiksmīgi norisinājās Biķernieku un 333 trasēs, bet 2014. gadā Liepājas ielās un Rudes kartodromā Otaņķu pagastā, savukārt 2016.gadā Baltic Mini Challenge notika Madonā, Madonas kartingu trasē. Par ātrākā, skaistākā, jaudīgākā, stilīgākā, skanīgākā un citām kategorijām atbilstoša auto titulu sacentušies ir Mini īpašnieki no Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas un Skandināvijas valstīm un, protams, Latvijas. 

  • 2013. gadā tika uzstādīts superrekords, Kalnciema kvartāla atvērtajā laukumā pulcējot kopā teju 130 gan klasiskos, gan jaunos Mini. 
  • 6 gadu laikā šo pasākumu apmeklējušas vairāk nekā 500 Mini ekipāžas.
  • Pasākums norisinājies Latvijas pilsētās - Rīgā, Liepājā un Madonā.

Biedrības Minimania.lv valde

  • Linda Rutule-Treimane (Minimania.lv valdes priekšsēdētāja)
  • Elza Jaškovska (Minimania.lv valdes locekle)
  • Monika Ziemele (Minimania.lv valdes locekle)

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.