Pievienojies!

2010. gada 15. aprīlī ir dibināta biedrība minimania.lv, lai organizētu kvalitatīvus MINI pasākumus, piedāvātu līdzdalību citos MINI pasākumos visā pasaulē, koptu MINI dzīvesveidu un veicinātu komunikāciju MINI īpašnieku un mīļotāju vidū.

Esi laipni aicināts kļūt par biedrības biedru, aizpildot šo ANKETU! Atbildēsim iespējami drīz.

Katra jaunā biedra dāvanu koplektā ietilpst :

  • Minimāna aksesuāru komplekts;
  • Atlaides Mini un ģimenes autoparka remontdarbiem un aksesuāru iegādei AUTOEKSPERTS;
  • Atlaides AUTORIEPU NAMS - riepu iegādei un uzstādīšanai;
  • Atlaižu karti ASTARTE, LATVIJAS NAFTA un SUMATA DUS degvielas uzpildes stacijās, degvielas iegādei visā Latvijā.

Kluba biedrs pie oficiālā kluba partnera, Zviedrijas servisa tīklu uzņēmuma Latvijā, AUTOEKSPERTS, saņem 30% atlaidi rezerves daļām, 15-20% aksesuāriem no Thule, Webasto, Kamasa-Tools, Calix, Hella, Liqui Moly, u.c. Servisa pakalpojumu veikšanai maksa par stundu ir 21 euro (ieskaitot PVN). Kluba biedra priekšrocības darbojas kā privātpersonai, tā uzņēmumam. Turklāt, izmantojot šīs privilēģijas, Tu vari remontēt ar citus savas ģimenes auto, iepriekš reģistrējot tos e-pastā mini@minimania.lv. Tajā norādi 1) auto marku, 2) modeli, 3) ražošanas gadu, 4) reģistrācijas numuru.

Vismaz četras reizes gadā kluba biedri saņem iespēju izbaudīt Mini atmosfēru, sarunas, azartu un ātrumu kopīgos sarīkojumos. To saraksts redzams Mini jaunumu sadaļā un mūsu Facebook profilā. Turklāt, kluba biedriem tiek piemērotas atlaides festivāla Baltic Mini challenge dalības maksas un aksesuāru iegādei.

PIETEIKUMA ANKETA (SPIED ŠEIT)

GODA KODEKSS (SPIED ŠEIT)

STATŪTI (spied šeit) 

0
© minimania.lv 2018     
E-pasts: mini@minimania.lv

 .