ESI BIEDRS - Pievienojies!

2010. gada 15. aprīlī tika dibināta biedrība Minimania.lv, lai organizētu kvalitatīvus MINI pasākumus, piedāvātu līdzdalību citos MINI pasākumos visā pasaulē, koptu MINI dzīvesveidu un veicinātu komunikāciju MINI īpašnieku un mīļotāju vidū.

Esi laipni aicināts kļūt par biedrības biedru, aizpildot šo ANKETU! Atbildēsim iespējami drīz.

Katra jaunā biedra dāvanu komplektā ietilpst:

Kluba biedrs saņem -20% atlaidi sava Mini remontdarbiem Cooper servisā pie meistara Jāņa Upmaļa. Ar cenu lapu un piedāvājumu var iepazīties šeit. Ar Cooper servisu vari sazināties, zvanot Jānim +371 20566555.

Kluba biedram pienākas atlaižu karte degvielas iegādei ASTARTE, LATVIJAS NAFTA un SUMATA DUS degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā, saņemot atlaidi 6 centi/litrā.

Katrs biedrs iegūst arī iespēju sapucēt savu Mini dažādu auto izstrādājumu kopšanas un restaurācijas darbnīcā CARE CLINIC.

Tāpat katram kluba biedram ir iespēja saņemt atlaides AUTORIEPU NAMS - riepu iegādei un uzstādīšanai, kā arī veikalā pieejamajai precei.

Vismaz četras reizes gadā kluba biedri saņem iespēju izbaudīt Mini atmosfēru, sarunas, azartu un ātrumu kopīgos sarīkojumos bez papildu samaksas. Pasākumu saraksts regulāri redzams mājaslapas pasākumu sadaļā un mūsu Facebook profilā

Ja jau esi biedrības "Minimania.lv" biedrs, taču savu dalību vēlies pārtraukt, lūdzam brīvā formā savu atteikumu nosūtīt uz mini@minimania.lv

PIETEIKUMA ANKETA (SPIED ŠEIT)

GODA KODEKSS (SPIED ŠEIT)

STATŪTI (spied šeit)